Michal Štrál

Pomohu Vám s Google workspace / G Suite

Jako certifikovaný Google Cloud Partner Vám nabízím představení možností Google Workspace, školení uživatelů, nasazení Google Workspace ve Vaší firmě, včetně analýzy využití služeb Google Workspace a nahrazení nebo propojení současného IT řešení, řízení změn a komunikace uživatelům v průběhu nasazení, technické řešení migrace ze stávajících systémů.

Specializuji se na automatizace činností v prostředí Google Workspace pomocí Apps Script a propojování systémů pomocí Google API.

Mám zkušenosti s nasazením a používáním balíku služeb Google Workspace (dříve G Suite) ve firmách s několika málo zaměstnanci až po firmu s 2 tisíci zaměstnanci, kde už je zapotřebí zajistit propojení také s jinými systémy a přechod do Google Workspace dobře naplánovat a řídit.

Pořádám také otevřené školení / workshop, kde se můžete seznámit s nejpoužívanějšími aplikacemi Google Workspace a zjistit, jak Vám pomohou zjednodušit život.

IT poradenství

Pomohu Vám nastavit IT prostředí tak, aby Vám v práci pomáhalo a nebylo další nutnou starostí. Mám mnohaleté zkušenosti z prostředí malých i velkých firem z České Republiky i zahraničí, kde jsem působil na různých pozicích nebo jako nezávislý konzultant na volné noze.

Své zkušenosti, znalost technologií a způsobu jejich využití v různých firmách, to je to, co Vám nabízím jako poradenství v oblasti IT.