Školení Google Workspace

Co je to Google Workspace a jaké skvělé aplikace nabízí jsem nastínil na stránce Google Workspace (G Suite). Nejrychlejším způsobem, jak se naučit používat všechny ty skvělé aplikace v praxi a využít jejich provázanost, je školení aplikací Google Workspace. Nabízím školení šitá na míru potřebám Vaší firmy a pořádám také otevřené workshopy, kam můžete zajít na ochutnávku toho, co a jak školím.


Na workshopu se zaměřuji na praktické používání aplikací Gmail, Kalendář, Hangouts a Google Disk s Dokumenty a Tabulkami. Ukáži Vám jak efektivněji pracovat s e-maily a udělat si pořádek v příchozí poště pomocí nastavení Gmailu, pokročilému využití štítků, vytváření automatických filtrů, používání šablon a dalších triků. Provedu Vás sdílením souborů na Disku a spolupráci v dokumentech. Vyzkoušíme si možnosti sdílených Kalendářů, skupinový Hangout a povím Vám jak na správu kontaktů. Zmíním se i o dalších užitečných aplikacích, o kterých je dobré vědět k čemu se hodí a pomohou Vám zjednodušit život. Projdeme si také zabezpečení Vašeho Google účtu, protože všechna práce bezpečnostních expertův Google je zbytečná, pokud si nastavíte slabé heslo a navíc nevyužijete ani dvoufázového ověřování.


Workshop je navržen pro běžné uživatele a neřeším v něm administrátorskou konzoli Google Workspace. Pokud potřebujete proškolit správce Vašich Google Workspace, tak mě kontaktujte.

Nejbližší termíny školení

Aktuálně není vypsán žádný termín školení

Nevyhovuje Vám žádný z uvedených termínů a chcete být informováni o nových termínech? Vyplňte na sebe kontakt a já Vám dám vědět. Info o nových termínech

Jestli Vás Google Workspace nadchlo stejně jako předchozí účastníky workshopu a budete chtít nasadit Google Workspace u Vás ve firmě. Pak nečekejte na další termíny veřejných školení, kontaktujte mě, připravím Vám školení na míru.

Co si vzít s sebou?

Nejlepší je si předváděné věci rovnou zkoušet, takže si s sebou vezměte notebook a pokud ještě nemáte účet na Google, tak si jej založte zdarma na www.gmail.com. V případě potřeby mohu zapůjčit Chromebook.